Json autocomplete (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: file
et: fail

en: Contains
et: Sisaldab

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: About
et: Programmist

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
et: Andmeid ei olnud võimalik salvestada, kuna sihtkoht on ebakorrektne. Täiendavat informatsiooni on võimalik leida süsteemi logist.
