Json autocomplete (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: file
fi: tiedosto

en: Contains
fi: Sisältää

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: About
fi: Tietoja

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
fi: Valitse tapa jolla autocomplete vaihtoehdot haetaan. Huomaa että <em>Sisältää</em> voi aiheuttaa suorituskykyongelmia sivustoilla joissa on tuhansia solmuja.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
fi: Tietoja ei voitu tallentaa, koska kohde ei kelpaa. Lisätietoa löydät järjestelmän lokitiedostosta.
