Json autocomplete (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: file
pl: plik

en: Contains
pl: Zawiera

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: About
pl: O stronie

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
pl: Wybierz zachowanie podpowiedzi w tym polu. Wybranie opcji <em>Zawiera</em> może spowodować problemy wydajnościowe na stronach z tysiącami węzłów.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
pl: Dane nie mogły zostać zapisane, ponieważ katalog docelowy jest nieprawidłowy. Więcej informacji w dzienniku systemowym.
