Json autocomplete (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: file
ro: fisier

en: Contains
ro: Conține

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: About
ro: Despre

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată

en: Starts with
ro: Începe cu

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
ro: Datele nu au putut fi salvate, pentru că destinaţia este invalidă. Mai multe informaţii sunt disponibile în logul sistemului.
