Json autocomplete (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: file
th: แฟ้ม

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
th: ข้อมูลไม่สามารถบันทึกเนื่องจากปลายทางไม่ถูกต้อง อ่านรายละเอียดเพิ่มเติมได้ในบันทึกของระบบ
