Json autocomplete (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: file
tr: dosya

en: Contains
tr: İçerir

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: About
tr: Hakkında

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
tr: Kaydedilecek yer geçersiz olduğu için bilgiler kaydedilemedi. Daha fazla bilgi için sistem günlüğüne bakılabilir.
