Json autocomplete (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: file
vi: tập tin

en: Contains
vi: Chứa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
vi: Dữ liệu không thể lưu lại, bởi vì đường dẫn đến thư mục lưu trữ không hợp lệ. Thông tin thêm có tại bản ghi hệ thống.
