Json autocomplete (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: file
gl: ficheiro

en: Contains
gl: Contén

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: About
gl: Información

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
gl: Seleccionar o método para recopilar as suxerencias de autocompretar. Teña en conta que <em>Conten</em> pode causar problemas de rendimento en sitios con miles de nodos.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
gl: a informaciión non se puido gardar, porque o destino non é válido. Máis información dispoñible no rexistro do sistema.
