Json autocomplete (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: file
hr: datoteka

en: Contains
hr: Sadrži

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: About
hr: Opis

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
hr: Podaci nisu mogli biti spremljeni, budući da odredište nije valjano. Više informacija u zapisniku sustava.
