Json autocomplete (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: file
hy: ֆայլ

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
hy: Տվյալները չեն կարող պահպանվել,  քանի որ նպատակակետը անվավեր է:  Լրացուցիչ տեղեկություններ  հասանելի է  համակարգի գրացնամատյանում:
