Json autocomplete (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Contains
id: Mengandung

en: Size of textfield
id: Ukuran bidang isian teks

en: About
id: Tentang

en: Autocomplete matching
id: Pencocokan otomatis

en: Starts with
id: Mulai dengan

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
id: Data tidak dapat disimpan, karena tujuan tidak valid. Informasi lebih lanjut tersedia dalam log sistem.
