Json autocomplete (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: file
is: skrá

en: Contains
is: Inniheldur

en: About
is: Um

en: Starts with
is: Byrjar á
