Json autocomplete (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: file
km: ឯកសារ​

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: About
km: អំពី

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
km: មិន​អាច​រក្សាទុក​ទិន្នន័យ​បាន​ទេ ពីព្រោះ​ទិសដៅ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ អ្នក​អាច​រក​ព័ត៌មាន​បន្ថែម​បាន​នៅ​ក្នុង​កំណត់ហេតុ​ប្រព័ន្ធ ។
