Json autocomplete (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: About
ku: دەربارە
