Json autocomplete (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: file
lt: failas

en: Contains
lt: Turi

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: About
lt: Apie

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lt: Duomenys negali būti išsaugoti, nes klaidingai nurodytas tikslas. Daugiau informacijos sistemos žurnale.
