Json autocomplete (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: file
oc: fichièr

en: Contains
oc: Conten

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: About
oc: A prepaus

en: Starts with
oc: Commence per

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
oc: No se pòdon enregistrar las donadas perque la destinacion es invalida. I a mai informacion disponible al enregistrament del sistèma.
