Json autocomplete (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: file
fa: فایل

en: Contains
fa: شاملِ

en: Size of textfield
fa: اندازه میدان متن

en: About
fa: درباره

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با
