Json autocomplete (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: file
ug: ھۉججەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
ug: ئادرىس خاتا بولغاچقا ئۇچۇرلار ساقلانمىدى، سېستىما خاتىرىسىدىن تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرلارغا ئېرىشەلەيسىز.
