Json autocomplete (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: file
ur: فائل

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز
