Json autocomplete (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: file
bs: datoteka

en: Contains
bs: Sadrži

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bs: Izaberi metod koji se koristi da prikupi auto-kompletirane prijedloge. Napomena da <em>Sadrži</em> može prouzrokovati probleme u performansama na stranicama sa više hiljada nodova.
