Json autocomplete (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: file
cy: ffeil

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Starts with
cy: Dechrau gyda
