Json autocomplete (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: file
da: fil

en: Contains
da: Indeholder

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: About
da: Om

en: Autocomplete matching
da: Autocomplete matchning

en: Starts with
da: Starter med

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
da: Vælg metoden som bruges til at indsamle autocomplete-forslag. Bemærk at <em>Indeholder</em> kan give performance-problemer på sites med tusinder af indholdselementer.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
da: Data kunne ikke gemmes fordi destinationen er ugyldig. Mere information er tilgængelig i system-loggen.
