Json autocomplete (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: file
he: קובץ

en: Contains
he: מכיל

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: About
he: אודות

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
he: לא היה ניתן לשמור את המידע, מכיוון שהיעד איננו תקף. מידע נוסף ניתן למצוא ביומן המערכת.
