Json autocomplete (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: file
ja: ファイル

en: Contains
ja: 含む

en: Size of textfield
ja: テキストフィールドの長さ

en: About
ja: アバウト

en: Autocomplete matching
ja: 自動補完の一致

en: Starts with
ja: ～で始まる

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
ja: 保存先が存在しないため、データが保存されませんでした。詳しくはシステムログを参照してください。
