Json autocomplete (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: file
nl: bestand

en: Contains
nl: Bevat

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: About
nl: Over

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: De gegevens konden niet worden bewaard omdat de bestemming ongeldig is. Meer informatie is te vinden in het systeemlog.
