Json autocomplete (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: file
sv: fil

en: Contains
sv: Innehåller

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: About
sv: Om

en: Autocomplete matching
sv: Automatiskt kompletterande som överensstämmer

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sv: Välj metod att använda för att samla in automatiskt kompletterande förslag. Observera att <em>Innehåller</em> kan orsaka prestandaproblem med webbplatser som har tusentals noder.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
sv: Datan kunde inte sparas eftersom katalogen är ogiltig. Mer information finns tillgänglig i systemloggen.
