Json autocomplete (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: file
be: файл

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: About
be: Аб

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
be: Дадзеныя не могуць быць захаваныя, таму што прызначэнне з'яўляецца памылковым. Дадатковая інфармацыя даступная ў сістэмным журнале.
