Json autocomplete (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: file
eu: fitxategia

en: Contains
eu: Edukia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
eu: Datuak ezin izan dira gorde helburu karpeta baliagarria ez delako. Sistemaren log-ean informazio gehiago eskuragarri duzu.
