Json autocomplete (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: file
hi: फ़ाइल

en: Contains
hi: मे हैं

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: About
hi: के बारे में

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
hi: डेटा सहेजा नहीं जा सका, क्योंकि गंतव्य अमान्य है. अधिक जानकारी प्रणाली लॉग में उपलब्ध है |
