Json autocomplete (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: file
lv: fails

en: Contains
lv: Satur

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: About
lv: Par

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lv: Dati nevar tikt saglabāti, jo mērķa vieta ir nederīga. Vairāk informācija ir pieejama sistēmas žurnālos.
