Json autocomplete (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: file
sr: фајл

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем
