JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Configuration
be: Налады

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
