JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Number of blocks
cs: Počet bloků

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Loading...
cs: Načítání...

en: About
cs: Popis
