JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Advanced
cy: Uwch

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Empty text
cy: Testun gwag
