JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: About
el: Περί
