JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Not found
et: Ei leitud

en: Advanced
et: Täpsem

en: Configuration
et: Seadistus

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: About
et: Programmist
