JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Empty text
fi: Tyhjä teksti

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Installed
fi: Asennettu

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: About
fi: Tietoja

en: Presentation settings
fi: Esitystavan asetukset
