JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Not found
gl: Non atopada

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Installed
gl: Instalado

en: Loading...
gl: Cargando...

en: About
gl: Información

en: Presentation
gl: Presentación
