JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Number of blocks
hi: खंडो की संख्या

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Advanced
hi: विकसित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: About
hi: के बारे में
