JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Empty text
id: Teks kosong

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Installed
id: Terinstal

en: Loading...
id: Memuat...

en: About
id: Tentang
