JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Empty text
is: Tómur texti

en: Loading...
is: Hleð...

en: About
is: Um
