JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Number of blocks
it: Numero di blocchi

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Not found
it: Non trovato

en: Advanced
it: Avanzate

en: Configuration
it: Configurazione

en: Empty text
it: Testo vuoto

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Installed
it: Installato

en: Loading...
it: In caricamento...

en: About
it: Informazioni
