JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Number of blocks
ja: ブロック数

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Advanced
ja: 高度

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Empty text
ja: 空のテキスト

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Installed
ja: インストール済み

en: Loading...
ja: ロード中…

en: About
ja: アバウト
