JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Advanced
jv: Mahir

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
