JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Loading...
ka: იტვირთება...
