JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: About
km: អំពី
