JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ
