JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Installed
lv: Instalēts

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: About
lv: Par
