JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: About
sl: O modulu
