JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Advanced
sv: Utökad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Empty text
sv: Text för tomt fält

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Installed
sv: Installerad

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Intro text
sv: Inledande text

en: About
sv: Om
